beauty

BEAUTY KOLEKCE

Noční nápoj obsahuje chlorofyl a koloidní zinek, podporuje regeneraci všech buněk trávicího

ústrojí.Kolekce vhodná pro všechny,

kteří potřebují zlepšit pitný režim, vedou aktivní

společenský život a tvrdě pracují.

Zajišťuje hydrataci, pozitivně ovlivňuje náladu, obsahuje vodu z růží pro zkrášlení pleti a extrakt z pradávné zkamenělé rostliny získaný za studena navíc významně ovlivňuje detoxikační procesy v těle, včetně odbourání stresových hormonů.

Beauty benefity
Detox

BD

Krása vychází zevnitř.

Beautiful Day je vysoce hydratační nápoj, který prověřeně krášlí pleť, zbavuje jí nečistot a léčí. Aktivní složky spolehlivě rozpouští nežádoucí tělesný odpad, zavodňují buňky lidského těla bez složitých trávicích procesů a pronikají hluboko do buněčných struktur. Přestože se pije, lze Beautiful Day nazvat kosmetickým přípravkem.

 

Pleť je hydratovaná, a to ve správném směru tělesných procesů

-tedy zevnitř na povrch.

Beautiful Day obsahuje unikátní a jedinečnou vodu, která je antioxidant a působí univerzálně proti bolesti. Odstraňuje bolest hlavy, malátnost, nekoncentrovanost a únavu. 

 

Lahodnou chuť nápoje bez cukru má na starosti voda z růží a k projasnění pleti dochází díky přítomnosti stopových minerálních látek a organických kyselin rostlinného původu.Nápoj je vhodný i jako detox,

či nápoj pro sportovce.

BEAUTIFUL DAY

#ZaKrásnouNoc

Beautiful Night podporuje vaše trávicí, regenerační

a hydratační procesy v těle během spánku. Trávicí soustava regeneruje v prvních hodinách spaní, zatímco kůže, největší a periferní orgán , až nad ránem.

 

Doporučujeme konzumovat půl hodinky před ulehnutím ke spánku, čištění zubů a odlíčení následuje poté. Nápoj obsahuje rostlinný chlorofyl, stopové minerály , z nichž například jen samotný hořčík  ovlivňuje více než 300 biologických procesů v těle, zejména umocňuje dobré trávení, navozuje rovnováhu a eliminuje stres.

BN

Detox
Beauty benefity

BEAUTIFUL NIGHT

Zkrášlující čaj měnící barvu

Funkční organický čaj z klitorie.

Zlepšuje pleť, zrak a kvalitu vlasů. Potlačuje chuť na sladké a baví vás změnou barvy.

Na rozdíl od zeleného, má modrý čaj vyšší koncentraci látek  ze skupiny katechinů, včetně epigalokatechin galátu, stručně ECGC.

 

Kromě toho, že je vysoce účinným antioxidantem, umí nastartovat odbourávání tuků, převedení tukových buněk do krevního řečiště a zatočit s přebytečnými kilogramy

i citovým přejídáním se v důsledku stresu.

Eliminuje pocit hladu.

Chameleon Tea je plný vitamínu E, zlepšuje pleť,

uvolňuje mysl a přispívá k pozitivní náladě.

Beauty benefity
Nakopávač metabolismus
Detox

CH

CHAMELEON TEA

Podporuje růst svalů, vlasů a vousů
Detox

Na svaly i na vousy

Podporuje růst vlasů a vousů, výborný na potenci, ulevuje při vyčerpání a nespavosti. Obsahuje i bacopu, diky které má příznivý účinek například i na růst svalů.

HBD

HIS BEAUTIFUL DAY

PRO NI

Zkrášlující denní nápoj Beautiful Day rozzařuje a hydratuje pleť. Extrakt z růže a přesličky mají uklidňující vlastnosti. Detoxikační noční nápoj zbavuje tělo volných radikálů a podporuje tvorbu kolagenu. Dohromady zvyšují kvalitu pleti, hydrataci a celkový detox těla. Beautiful Blue je hubnoucí modrý čaj plný antioxidantů. Díky obsaženým látkam pomáhá proti stresu a depresím.

beauty sety

BEAUTIFUL SETY

PRO NĚJ

Zkrášlující denní nápoj His Beautiful Day podporuje růst vlasů a vousů, výborný na potenci, ulevuje při vyčerpání a nespavosti. Obsahuje i bacopu, díky které má příznivý účinek například i na růst svalů.. Detoxikační noční nápoj zbavuje tělo volných radikálů a podporuje tvorbu kolagenu. Dohromady zvyšují kvalitu pleti, hydrataci a celkový detox těla. Beautiful Blue je hubnoucí modrý čaj plný antioxidantů. Díky obsaženým látkam pomáhá proti stresu a depresím.

ADRESA

výdejní místo

Madeleine kosmetické delikatesy

Dlouhá 10, Praha 1

110 00

TEL : 721 110 716

KONTAKT

OTEVÍRACÍ DOBA VÝDEJNÍHO MÍSTA MADELEINE

Pondělí – Pátek : 11H – 19,30H

Sobota : 11H-18,30H

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon