Tvůj plán > Čistá a rozzářená pleť

Zajišťuje hydrataci, pozitivně ovlivňuje náladu,

obsahuje vodu z růží pro zkrášlení pleti a extrakt z pradávné zkamenělé rostliny získaný za studena navíc významně ovlivňuje detoxikační procesy v těle, včetně odbourání stresových hormonů.

BEAUTIFUL DAY & BEAUTIFUL NIGHT

NEJLEPŠÍ KOMBINACE PRO TEBE

BD

BEAUTIFUL DAY

Beauty benefity
Detox

Krása vychází zevnitř.

Beautiful Day je vysoce hydratační nápoj, který prověřeně krášlí pleť, zbavuje jí nečistot a léčí. Aktivní složky spolehlivě rozpouští nežádoucí tělesný odpad, zavodňují buňky lidského těla bez složitých trávicích procesů a pronikají hluboko do buněčných struktur. Přestože se pije, lze Beautiful Day nazvat kosmetickým přípravkem.

 

Pleť je hydratovaná, a to ve správném směru tělesných procesů

-tedy zevnitř na povrch.

Beautiful Day obsahuje unikátní a jedinečnou vodu, která je antioxidant a působí univerzálně proti bolesti. Odstraňuje bolest hlavy, malátnost, nekoncentrovanost a únavu. 

 

Lahodnou chuť nápoje bez cukru má na starosti voda z růží a k projasnění pleti dochází díky přítomnosti stopových minerálních látek a organických kyselin rostlinného původu.Nápoj je vhodný i jako detox,

či nápoj pro sportovce.

Beauty benefity
Detox

#ZaKrásnouNoc

Beautiful Night podporuje vaše trávicí, regenerační

a hydratační procesy v těle během spánku. Trávicí soustava regeneruje v prvních hodinách spaní, zatímco kůže, největší a periferní orgán , až nad ránem.

 

Doporučujeme konzumovat půl hodinky před ulehnutím ke spánku, čištění zubů a odlíčení následuje poté. Nápoj obsahuje rostlinný chlorofyl, stopové minerály , z nichž například jen samotný hořčík  ovlivňuje více než 300 biologických procesů v těle, zejména umocňuje dobré trávení, navozuje rovnováhu a eliminuje stres.

BN

BEAUTIFUL NIGHT

ADRESA

výdejní místo

Madeleine kosmetické delikatesy

Dlouhá 10, Praha 1

110 00

TEL : 721 110 716

KONTAKT

OTEVÍRACÍ DOBA VÝDEJNÍHO MÍSTA MADELEINE

Pondělí – Pátek : 11H – 19,30H

Sobota : 11H-18,30H

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon